Модель: T-EA19N-E61400000005
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61400000005
Опис
Pomiar napięcia AC 0–400V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu tablicowego służy do ciągłego monitorowania napięcia przemiennego. Urządzenie obsługuje zakres pomiarowy od 0 do 400V przy częstotliwości pracy mieszczącej się w przedziale 40–72Hz.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm i charakteryzuje się klasą szczelności IP52 od strony czołowej. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a konstrukcja urządzenia wymaga pozycji pracy 90°. Montaż na panelu odbywa się poprzez przykręcenie przy użyciu dołączonych elementów.