Модель: T-EA19N-E61400000001
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61400000001
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–400V, 40–72Hz, 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 400V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, przy maksymalnym napięciu pracy wynoszącym 400V. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm, a zalecana pozycja pracy urządzenia to 90°.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach obudowy 96x96mm. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.