Woltomierz LUMEL EA19N E61400000000
Woltomierz LUMEL EA19N E61400000000 Woltomierz LUMEL EA19N E61400000000
Модель: T-EA19N-E61400000000
EAN: 5901769416413
Виробник: LUMEL
Waga: 0.282 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–400V, klasa dokładności 1,5, True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego, umożliwiając bezpośredni pomiar napięcia zmiennego w zakresie od 0 do 400V. Urządzenie obsługuje częstotliwości z przedziału 40–72Hz i posiada funkcję pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS). Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, co zapewnia precyzyjne odczyty w wymaganych warunkach pracy.
Konstrukcja urządzenia została przystosowana do pracy w pozycji 90°, a front miernika spełnia wymagania klasy szczelności IP52. Skala instrumentu posiada długość 97mm, a całe urządzenie zamknięte jest w obudowie o wymiarach 96x96mm. Maksymalne napięcie pracy przyrządu wynosi 0,6kV.