Модель: T-EA19N-E611000001D0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E611000001D0
Опис
Woltomierz LUMEL EA19N
Pomiar napięcia AC 0–100V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się maksymalnym dopuszczalnym napięciem wejściowym 100V. Skala urządzenia posiada długość 97mm i jest przystosowana do pracy w pozycji 45°.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu na panelu za pomocą śrub, przy zachowaniu klasy szczelności IP52 od strony czołowej. Wymiary zewnętrzne miernika wynoszą 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.