Модель: T-EA19N-E61100000100
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61100000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–100V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalne napięcie wejściowe wynosi 100V. Instrument posiada skalę o długości 97mm i jest przystosowany do pracy w pozycji 90°.
Konstrukcja przyrządu zapewnia stopień ochrony IP52, co ogranicza wnikanie pyłu oraz wilgoci do wnętrza obudowy. Obudowa o wymiarach 96x96mm umożliwia wygodną instalację w panelach urządzeń za pomocą uchwytów montażowych. W zestawie: uchwyt montażowy x2.