Модель: T-EA19N-E611000000D0
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E611000000D0
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–100V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy z serii EA19 przeznaczony jest do bezpośredniego pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm. Konstrukcja miernika przewiduje pozycję pracy 45°.
Urządzenie przystosowane jest do montażu tablicowego poprzez przykręcenie na panelu o wymiarach zewnętrznych 96x96mm. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co zapewnia ochronę w typowych warunkach przemysłowych. W zestawie: uchwyt montażowy x2.