Модель: T-EA19N-E61100000006
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61100000006
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–100V, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, a jego maksymalne napięcie wejściowe wynosi 100V. Przyrząd posiada skalę o długości 97mm z określoną pozycją pracy wynoszącą 90°.
Konstrukcja miernika umożliwia montaż przykręcany na panelu o wymiarach zewnętrznych 96x96mm. Klasa szczelności obudowy wynosi IP52, co zapewnia ochronę przed pyłem oraz kroplami wody. W zestawie: uchwyt montażowy x2.