Модель: T-EA19N-E61100000000
EAN: 5901769425248
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N E61100000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–100V, True RMS, klasa 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie zapewnia pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Obudowa urządzenia posiada stopień ochrony IP52. Wymiary zewnętrzne frontu wynoszą 96x96mm, a długość skali pomiarowej to 97mm przy pozycji pracy 90°.
Maksymalne napięcie pracy urządzenia wynosi 0,6kV. W zestawie: uchwyt montażowy x2.