Модель: T-EA19N-C74100000008
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C74100000008
Опис
Pomiar napięcia AC 0–6kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 6kV. Przyrząd współpracuje z przekładnikiem napięciowym 100V i pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Urządzenie charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną do wartości 7200V.
Miernik posiada skalę o długości 97mm oraz wymiary obudowy 96x96mm. Konstrukcja przystosowana jest do montażu przykręcanego w panelu, a stopień szczelności obudowy wynosi IP52. Właściwości techniczne uwzględniają pozycję pracy urządzenia ustawioną na 90 stopni.