Модель: T-EA19N-C73300000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C73300000100
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6,3kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego w instalacjach elektrycznych. Urządzenie dedykowane jest do współpracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Zakres pomiarowy miernika wynosi od 0 do 6,3kV przy częstotliwości pracy w przedziale 40–72Hz.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do pracy w pozycji 90°. Obudowa miernika o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co chroni elementy wewnętrzne przed wpływem czynników zewnętrznych. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm. Przeciążalność elektryczna urządzenia określona jest na poziomie maksymalnie 8000V.