Модель: T-EA19N-C72100000108
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C72100000108
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu tablicowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Przyrząd przystosowany jest do pracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz, przy maksymalnej przeciążalności elektrycznej wynoszącej 18000V.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż panelowy przykręcany w otworze o wymiarach 96x96mm. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a zastosowana skala charakteryzuje się długością 97mm przy pozycji pracy 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.