Модель: T-EA19N-C72100000101
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C72100000101
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Przyrząd współpracuje z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna urządzenia wynosi maksymalnie 18000V, a praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego na panelu o wymiarach zewnętrznych 96x96mm. Skala przyrządu posiada długość 97mm i jest przeznaczona do pracy w pozycji 90°. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52.