Модель: T-EA19N-C72100000008
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C72100000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 40–72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 18000V.
Przyrząd charakteryzuje się wymiarami obudowy 96x96mm oraz długością skali wynoszącą 97mm. Klasa szczelności obudowy na poziomie IP52 zapewnia ochronę w warunkach eksploatacji panelowej. Pozycja pracy urządzenia określona została na 90°.