Модель: T-EA19N-C72100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C72100000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, montaż panelowy 96x96mm
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 15kV. Przyrząd przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości 40...72Hz i jest przeznaczony do użytku w połączeniu z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym o napięciu wtórnym 100V. Maksymalna przeciążalność elektryczna urządzenia wynosi 18000V.
Przyrząd posiada obudowę o wymiarach 96x96mm, przeznaczoną do montażu panelowego za pomocą uchwytów przykręcanych. Długość skali miernika wynosi 97mm, a konstrukcja umożliwia pracę w pozycji 90°. Klasa szczelności obudowy została określona na poziomie IP52.