Модель: T-EA19N-C70400000101
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C70400000101
Опис
Pomiar napięcia AC 0–15kV, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 15kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna miernika wynosi maksymalnie 17500V.
Konstrukcja przyrządu o wymiarach 96x96mm charakteryzuje się klasą szczelności IP52 oraz długością skali 97mm. Element posiada ustawioną pozycję pracy pod kątem 90° i jest montowany w sposób przykręcany na panelu. W zestawie znajdują się dwa uchwyty montażowe ułatwiające instalację urządzenia w miejscu docelowym.