Модель: T-EA19N-C70300000100
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C70300000100
Опис
Pomiar napięcia AC 0–10kV, 40–72Hz
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do montażu panelowego. Urządzenie służy do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 10kV przy częstotliwości pracy mieszczącej się w granicach 40–72Hz. Miernik przystosowany jest do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 15000V.
Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP52, co chroni elementy wewnętrzne przed wpływem pyłu i wilgoci. Skala urządzenia o długości 97mm posiada pozycję pracy 90°. Montaż przyrządu odbywa się bezpośrednio na panelu za pomocą dedykowanych elementów mocujących.