Модель: T-EA19N-C70100000007
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C70100000007
Опис
Pomiar napięcia AC 0–7,5kV, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy EA19N przeznaczony jest do montażu panelowego i umożliwia pomiar napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 7,5kV. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i jest przystosowane do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przeciążalność elektryczna przyrządu wynosi maksymalnie 7500V.
Konstrukcja miernika o wymiarach 96x96mm posiada klasę szczelności IP52 oraz skalę o długości 97mm z pozycją pracy ustawioną na 90 stopni. Urządzenie montowane jest na panelu za pomocą śrub. W zestawie: uchwyt montażowy x2.