Модель: T-EA19N-C70100000001
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19N C70100000001
Опис
Pomiar napięcia AC 0–7,5kV, montaż panelowy 96x96mm
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 7,5kV. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w instalacjach z wykorzystaniem przekładnika napięciowego 100V. Praca przyrządu odbywa się w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz.
Konstrukcja przeznaczona jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy wymiarach obudowy 96x96mm. Skala pomiarowa charakteryzuje się długością 97mm oraz pozycją pracy 90°. Klasa szczelności urządzenia wynosi IP52, a maksymalna przeciążalność elektryczna określona jest na poziomie 7500V.