Модель: T-EA19MIE61500000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19MIE61500000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, 40–72Hz, montaż panelowy
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz, co pozwala na wykorzystanie go w instalacjach o standardowych parametrach sieciowych. Konstrukcja charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm oraz wymiarami obudowy 96x96mm, co zapewnia czytelność odczytów w warunkach przemysłowych.