Модель: T-EA19M-E61600000005
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19M E61600000005
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy EA19 przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i posiada skalę o długości 97mm przy pozycji pracy ustawionej na 90°.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, przykręcanego, przy zachowaniu klasy szczelności IP52. Wymiary obudowy wynoszą 96x96mm. Jest to wersja morska, stanowiąca wykonanie specjalne urządzenia.