Модель: T-EA19M-E61600000001
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19M E61600000001
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, zakres częstotliwości 40–72Hz
Woltomierz analogowy EA19 jest przeznaczony do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97mm. Miernik przystosowany jest do pracy w pozycji 90°.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż na panelu za pomocą uchwytów przykręcanych. Wymiary obudowy wynoszą 96x96mm, a stopień ochrony przed czynnikami zewnętrznymi określono jako IP52. W zestawie: uchwyt montażowy x2.