Модель: T-EA19M-E61600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19M E61600000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, 40–72Hz
Analogowy woltomierz tablicowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i posiada skalę o długości 97mm. Konstrukcja przystosowana jest do pracy w pozycji 90°.
Miernik o wymiarach czołowych 96x96mm przeznaczony jest do montażu panelowego, przykręcanego. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a wersja urządzenia przystosowana jest do pracy w środowisku morskim. W zestawie: uchwyt montażowy x2.