Модель: T-EA19M-E61500000002
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19M E61500000002
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz tablicowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i posiada skalę o długości 97mm, zapewniającą czytelny odczyt wskazań.
Miernik przystosowany jest do montażu na panelu za pomocą uchwytów przykręcanych. Obudowa charakteryzuje się wymiarami 96x96mm oraz klasą szczelności IP52, co umożliwia pracę w wymagających warunkach środowiskowych. Właściwości skali przewidują pozycję pracy pod kątem 90°.