Модель: T-EA19M-E61500000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19M E61500000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500 V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72 Hz i charakteryzuje się długością skali wynoszącą 97 mm. Konstrukcja miernika dostosowana jest do pozycji pracy 90°.
Przyrząd posiada klasę szczelności IP52, co umożliwia jego użytkowanie w specyficznych warunkach środowiskowych. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 96 x 96 mm, a system montażu na panelu realizowany jest za pomocą przykręcania. W zestawie: uchwyt montażowy x2.