Модель: T-EA19I-E72100000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19I E72100000008
Опис
Woltomierz analogowy LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–6kV, 40–72Hz, montaż panelowy
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego AC w zakresie od 0 do 6kV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 40...72Hz i jest przystosowane do pracy z przekładnikiem napięciowym 100V. Przyrząd charakteryzuje się przeciążalnością elektryczną wynoszącą maksymalnie 8000V.
Konstrukcja przeznaczona jest do montażu panelowego, przykręcanego, a wymiary obudowy wynoszą 96x96mm. Urządzenie posiada klasę szczelności IP65, co umożliwia jego eksploatację w wymagających warunkach środowiskowych. Długość skali wynosi 97mm, a pozycja pracy przyrządu określona jest na 90°.