Модель: T-EA19I-E61600000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.379 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19I E61600000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, montaż panelowy
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i wyposażone jest w skalę o długości 97mm. Konstrukcja miernika pozwala na ustawienie pozycji pracy pod kątem 90°.
Miernik przeznaczony jest do montażu panelowego i posiada klasę szczelności IP65, co zabezpiecza go przed pyłem i wilgocią w miejscu instalacji. Wymiary zewnętrzne frontu wynoszą 96x96mm. W zestawie: uchwyt montażowy x2.