Модель: T-EA19I-E61600000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19I E61600000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–600V, częstotliwość 40–72Hz
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Konstrukcja miernika pozwala na stabilną pracę w pozycji 90°.
Urządzenie przystosowane jest do montażu tablicowego poprzez przykręcenie. Obudowa o wymiarach 96x96mm zapewnia klasę szczelności IP65, co pozwala na użytkowanie w warunkach wymagających ochrony przed pyłem i wilgocią. Długość skali pomiarowej wynosi 97mm.