Модель: T-EA19I-E61500000008
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19I E61500000008
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, częstotliwość 40–72Hz
Woltomierz analogowy EA19 przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz i posiada skalę o długości 97mm, dostosowaną do pracy w pozycji 90°. Jest to miernik montażowy o wymiarach czoła 96x96mm.