Модель: T-EA19I-E61500000001
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA19I E61500000001
Опис
Woltomierz LUMEL EA19
Pomiar napięcia AC 0–500V, montaż panelowy
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Skala urządzenia posiada długość 97mm i została przystosowana do pracy w pozycji 90°.
Przyrząd jest dostosowany do montażu panelowego za pomocą elementów przykręcanych. Obudowa charakteryzuje się klasą szczelności IP65, co umożliwia pracę w warunkach wymagających ochrony przed pyłem i wilgocią. Wymiary zewnętrzne frontu wynoszą 96x96mm.