Модель: T-EA17N-E61100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA17N E61100000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA17
Pomiar napięcia AC 0–100V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 100V przy częstotliwości pracy wynoszącej 40–72Hz. Urządzenie realizuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS, co pozwala na dokładne odczyty sygnałów. Klasa dokładności przyrządu wynosi 1,5.
Konstrukcja miernika przystosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie możliwe jest zainstalowanie go na szynie DIN. Obudowa urządzenia zapewnia klasę szczelności IP52, a wymiary frontu wynoszą 72x72mm przy długości skali 63mm. Urządzenie posiada charakterystykę pracy dla pozycji 90°.
W zestawie: uchwyt montażowy x2. Maksymalne napięcie pracy dla tego modelu wynosi 0,6kV.