Модель: T-EA17N-C70100000000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA17N C70100000000
Опис
Woltomierz LUMEL EA17
Pomiar napięcia AC 0–7,5kV, True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 7,5kV. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz i realizuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS. Przyrząd przystosowany jest do pracy z zewnętrznym przekładnikiem napięciowym 100V.
Konstrukcja urządzenia charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz długością skali wynoszącą 63mm. Obudowa o wymiarach 72x72mm spełnia wymagania klasy szczelności IP52, a pozycja pracy przyrządu została określona na 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynie DIN.