Модель: T-EA16N-E61600000A0
EAN: 5901769410718
Виробник: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA16N E61600000A0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–600V, True RMS, klasa 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia AC w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie zapewnia odczyt rzeczywistej wartości skutecznej True RMS w paśmie częstotliwości 40–72Hz. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, co zapewnia precyzyjny podgląd parametrów sieci elektrycznej.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 48x48mm oraz klasą szczelności IP52 od strony frontowej. Zastosowana skala o długości 41mm posiada optymalną pozycję pracy pod kątem 90°.