Woltomierz LUMEL EA16N E61500000A0
Woltomierz LUMEL EA16N E61500000A0 Woltomierz LUMEL EA16N E61500000A0
Модель: T-EA16N-E61500000A0
EAN: 5901769410688
Виробник: LUMEL
Waga: 0.139 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V True RMS
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia przemiennego AC w zakresie od 0 do 500 V. Urządzenie charakteryzuje się pracą w paśmie częstotliwości od 40 do 72 Hz oraz obsługą rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS). Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, co zapewnia precyzyjne odczyty w wymaganych warunkach pracy.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 48x48 mm posiada klasę szczelności IP52, co pozwala na ochronę przed pyłem i dostępem do części niebezpiecznych. Skala miernika o długości 41 mm została zaprojektowana dla pozycji pracy 90°. Urządzenie przystosowane jest do montażu na panelu, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.