Woltomierz LUMEL EA16N E61100000A0
Woltomierz LUMEL EA16N E61100000A0 Woltomierz LUMEL EA16N E61100000A0
Модель: T-EA16N-E61100000A0
EAN: 5901769472822
Виробник: LUMEL
Waga: 0.139 kg
Відгуки: 0
Опис
Woltomierz LUMEL EA16N
Pomiar napięcia AC 0–100V, True RMS
Woltomierz analogowy EA16N przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 100V. Urządzenie obsługuje częstotliwość pracy w przedziale 40–72Hz i wspiera funkcję pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej True RMS, co pozwala na precyzyjną diagnostykę sygnałów. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5.
Konstrukcja przyrządu o wymiarach 48x48mm dostosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie posiada klasę szczelności IP52, a jego skala o długości 41mm została zoptymalizowana dla pozycji pracy 90°. Napięcie maksymalne dla tego modelu określono na 300V.