Модель: T-EA16N-C70100000A0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA16N C70100000A0
Опис
Pomiar napięcia AC 0–7,5kV, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 7,5kV. Urządzenie obsługuje pomiar rzeczywistej wartości skutecznej True RMS oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 40 do 72Hz. Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do współpracy z przekładnikiem napięciowym 100V.
Miernik charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada skalę o długości 41mm, przy pozycji pracy 90°. Urządzenie zaprojektowano do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Obudowa urządzenia spełnia wymagania klasy szczelności IP52, a wymiary frontu wynoszą 48x48mm.