Модель: T-EA12N-E61500000000
EAN: 5901769410824
Виробник: LUMEL
Waga: 0.694 kg
Відгуки: 0
Woltomierz LUMEL EA12N E61500000000
Опис
Pomiar napięcia AC 0–500V, True RMS
Woltomierz analogowy EA12N przeznaczony jest do montażu panelowego i służy do pomiaru napięcia przemiennego w zakresie od 0 do 500V. Urządzenie charakteryzuje się obsługą pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej True RMS oraz pracuje w szerokim paśmie częstotliwości od 40 do 72Hz. Klasa dokładności miernika wynosi 1,5, co zapewnia parametry pomiarowe w zadanych warunkach pracy.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu panelowego o wymiarach 144x144mm, przy długości skali wynoszącej 146mm. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, a specyfikacja skali przewiduje pozycję pracy urządzenia wynoszącą 90 stopni. Maksymalne napięcie pracy dla tego modelu wynosi 0,6kV.