Модель: T-LCTR-62R0400150A5S
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LUMEL LCTR 62R0400150A5S
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy LUMEL LCTR 62R0400150A5S przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż bezpośrednio na przewodzie. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co pozwala na prowadzenie odpowiedniego okablowania przez jego wnętrze. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 40x62x78mm.