Модель: T-L307-2502511BL0000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.3 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy LUMEL L307 2502511BL0000
Опис
Przekładnik prądowy LUMEL L307
Przekładnik prądowy 250/0,25A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy L307 przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 250mA. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50/60Hz i osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 0,1VA. Napięcie maksymalne układu wynosi 720V.
Konstrukcja umożliwia montaż bezpośrednio na przewód. Urządzenie posiada otwór o średnicy wewnętrznej 26mm oraz zintegrowany przewód o długości 1,55m. Całkowite wymiary przekładnika to 120x47x30mm.