Модель: T-N32H-210000000M0
EAN: 5901769466890
Виробник: LUMEL
Waga: 0.25 kg
Відгуки: 0
Miernik: parametrów sieci LUMEL N32H 210000000M0
Опис
Pomiar energii, mocy, napięcia i prądu DC, interfejs RS485
Cyfrowy miernik parametrów sieci przeznaczony jest do monitorowania obwodów prądu stałego w instalacjach fotowoltaicznych. Urządzenie realizuje pomiar napięcia DC w zakresach 50V, 100V, 150V, 300V oraz 600V przy wykorzystaniu metody pomiaru pośredniego z bocznikiem. Oprócz napięcia, miernik pozwala na rejestrację parametrów takich jak energia, moc, prąd DC oraz pojemność.
Konstrukcja o wymiarach 96x48x93mm jest dostosowana do montażu panelowego, zapewniając od strony czołowej klasę szczelności IP65. Zasilanie urządzenia może być realizowane napięciem w zakresie 20–40V AC lub 20–60V DC. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN.