Модель: T-N32H-130000000M0
EAN: 5901769474970
Виробник: LUMEL
Waga: 0.341 kg
Відгуки: 0
Miernik: parametrów sieci LUMEL N32H 130000000M0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Pomiar energii, mocy, napięcia DC, prądu DC i pojemności
Miernik parametrów sieci LUMEL N32H 130000000M0 to cyfrowy przyrząd montażowy przeznaczony do pracy w instalacjach fotowoltaicznych. Urządzenie umożliwia pomiar energii, mocy, napięcia DC w zakresach 50V, 100V, 150V, 300V oraz 600V, a także prądu DC i pojemności. Proces pomiarowy realizowany jest metodą pośrednią z wykorzystaniem bocznika.
Napięcie zasilania przyrządu wynosi 85...253V AC lub 90...300V DC. Kompaktowe wymiary obudowy to 96x48x93mm, a standardowy sposób montażu odbywa się na panelu. Dostępny jest opcjonalny montaż na szynie DIN.