Модель: T-PA39-CC0P500000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.44 kg
Відгуки: 0
Miernik: mocy LUMEL PA39 CC0P500000
Опис
Pomiar mocy czynnej 0–500kW, klasa dokładności 1,5
Miernik mocy przeznaczony jest do pomiaru mocy czynnej w układach trójfazowych trójprzewodowych przy obciążeniu niesymetrycznym. Urządzenie pracuje z prądem wejściowym 800/5A oraz napięciem wejściowym 400V przy częstotliwości 50Hz. Zakres pomiarowy wynosi 0–500kW, a klasa dokładności przyrządu określona jest na poziomie 1,5.
Konstrukcja miernika pozwala na montaż panelowy, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 96x96x111,5mm. Jako akcesorium opcjonalne dostępny jest produkt ATS-100.