Модель: T-PA39-CC0J100000
Виробник: LUMEL
Waga: 0.44 kg
Відгуки: 0
Miernik: mocy LUMEL PA39 CC0J100000
Опис
Pomiar mocy czynnej 0–100kW, układ 3-fazowy 400V
Miernik mocy czynnej przeznaczony jest do pracy w układach trójfazowych trójprzewodowych z obciążeniem niesymetrycznym. Urządzenie dokonuje pomiaru w zakresie od 0 do 100 kW przy napięciu wejściowym 400 V oraz prądzie wejściowym 150/1 A. Przyrząd pracuje z częstotliwością 50 Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1,5.
Konstrukcja miernika przystosowana jest do montażu panelowego. Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 96x96x111,5 mm. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Jako element współpracujący z miernikiem producent wskazuje model ATS-100.