Модель: T-B6-10060A0D0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10060A0D0100M0
Опис
Bocznik prądowy 60A, spadek napięcia 100mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 60A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V.