Bocznik prądowy LUMEL B6  10050A0D01A2M0
Модель: T-B6-10050A0D01A2M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.199 kg
Відгуки: 0
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Bocznik prądowy 50A, spadek napięcia 100mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 50A przeznaczony jest do rozszerzenia zakresów pomiarowych układów prądu stałego. Komponent charakteryzuje się spadkiem napięcia wynoszącym 0,1V przy pełnym obciążeniu znamionowym.