Модель: T-B6-1004A00A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 1004A00A0100M0
Опис
Bocznik prądowy 4A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 4A jest elementem pomiarowym przeznaczonym do rozszerzania zakresów pomiarowych mierników prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 oraz spadkiem napięcia wynoszącym 0,1V przy prądzie znamionowym.