Модель: T-B6-1001A00A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.262 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 1001A00A0100M0
Опис
Bocznik prądowy LUMEL B6
Bocznik prądowy 1A, spadek napięcia 100mV, klasa dokładności 0,2
Bocznik prądowy LUMEL służy do pomiaru prądu znamionowego o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,1V oraz klasą dokładności 0,2.