Модель: T-B6-10015A0A0100M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10015A0A0100M0
Опис
Bocznik prądowy 15A, klasa dokładności 0,2, 100mV
Bocznik prądowy marki Lumel to akcesorium pomiarowe przeznaczone do rozszerzenia zakresów pomiarowych układów prądu stałego. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 15A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V przy prądzie znamionowym.