Модель: T-B6-100125AD01A2M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100125AD01A2M0
Опис
Bocznik prądowy 125A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego mierników prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 0,125kA oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V.