Модель: T-B3-150800AB01B3M0
Виробник: LUMEL
Waga: 1.16 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150800AB01B3M0
Опис
Bocznik prądowy 800A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy służy do pomiaru prądu znamionowego o wartości 800A. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.