Модель: T-B3-15075A0D01A2M0
Виробник: LUMEL
Waga: 0.23 kg
Відгуки: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15075A0D01A2M0
Опис
Bocznik prądowy 75A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy marki Lumel służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 75A.
Urządzenie pracuje z klasą dokładności 0,2, co zapewnia stabilne parametry pomiarowe w określonych warunkach eksploatacji. Wartość spadku napięcia na boczniku wynosi 0,15V.